Pożyczki płynnościowe

Pożyczki płynnościowe dla firm

Pożyczka płynnościowa jak sama nazwa wskazuje umożliwia przedsiębiorstwu zachowanie płynności finansowej. Celem jej przeznaczenia mogą być bieżące wydatki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Pożyczka płynnościowa jest nieoprocentowana i skierowana do wszystkim firm, które zatrudniają mniej niż 250 osób. Ponadto, oferta pożyczki płynnościowej zawiera okres karencji w jej spłacie do 6 miesięcy oraz istnieje raz do roku wydłużenie okresu spłaty na 2 miesiące.

Warunki udzielenia pożyczki płynnościowej

Z możliwości pozyskania dodatkowych środków finansowych dzięki pożyczce płynnościowej mogą skorzystać przedsiębiorcy mikro, małych i średnich firm, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej spowodowanej pandemią koronawirusa bądź są taką sytuacją zagrożone. Pogorszenie się sytuacji finansowej firmy jest warunkiem koniecznym do udzielenia pożyczki płynnościowej. Oprócz tego, przychód firmy nie może przekraczać 50 milionów euro oraz firma nie może być wykluczona z dostępu do środków publicznych. Aby ubiegać się o pożyczkę płynnościową należy złożyć odpowiedni wniosek do banku.

Pomoc profesjonalnego eksperta finansowego

Jako profesjonalny ekspert finansowy przeanalizuję sytuację Państwa firmy, aby sprawdzić możliwości związane z pożyczką płynnościową. W szybki sposób złożę wniosek o udzielenie pożyczki do określonego banku, aby Państwa ingerencja została ograniczona do minimum. Korzystając z mojej pomocy mogą być Państwo pewni, że wszelkie dokumenty są prawidłowo wypełnione, a cała transakcja przebiega w bezpieczny sposób. Aby dowiedzieć się więcej o potencjale pożyczki płynnościowej, zapraszam do kontaktu. Jestem do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiem na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości.