Kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy dla firm

Kredyt obrotowy to kolejna propozycja banków skierowana dla firm, które chcą pozyskać dodatkowe środki finansowe. Dość często przedsiębiorcy korzystają z tej możliwości na skutek zatorów płatniczych w wyniku braku uregulowania należności od kontrahentów. Ponadto, kredyt obrotowy to również możliwość przeznaczenia go na finansowanie bieżących wydatków firmy, tj. wynagrodzenia dla pracowników czy opłaty za media. Krótko mówiąc możemy go wykorzystać na dowolny cel, związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Bez wątpienia kredyt obrotowy to doskonały sposób na poradzenie sobie z tymczasowymi problemami finansowymi firmy.

Warunki udzielenia kredytu obrotowego

W zależności od rodzaju banku przyznającego kredyt obrotowy warunki jego udzielenia mogą być różne. Jednak każdy bank będzie wymagał od przedsiębiorcy odpowiedniej zdolności kredytowej oraz prawidłowej historii BIK. Oprócz tego, sprawdzi obecne zobowiązania firmy i terminy ich regulowania. Oczywiście bank zweryfikuje także, bieżącą sytuację finansową firmy. Trzeba także pamiętać, że o kredyt obrotowy mogą starać się firmy, które działają na rynku powyżej 12 miesięcy.

Kredyt obrotowy - skorzystaj z pomocy eksperta finansowego

Korzystając z pomocy eksperta finansowego możemy w łatwy i szybki sposób wnioskować o kredyt obrotowy dla swojej firmy. Dzięki czemu możemy zaoszczędzić czas i pieniądze. Jako profesjonalny ekspert finansowy przeanalizuję zdolność kredytową Państwa przedsiębiorstwa i przedstawię najbardziej korzystne oferty. Kredyt obrotowy dla firmy nie wiąże się z koniecznością posiadania rachunku w określonym banku. Możemy wybierać spośród wielu ofert i wybrać najlepsze dla nas warunki. Dlatego też, jeśli zależy Państwu na rzetelnym i profesjonalnym podejściu do klienta, zapraszam do kontaktu. Z miłą chęcią pomogę Państwu w procesie wnioskowania o kredyt obrotowy dla firmy.