Kredyt inwestycyjny

Kredyty inwestycyjne dla firm

Kredyt inwestycyjny dla firm to sposób na pozyskanie dodatkowego finansowania, dzięki któremu możemy rozwinąć naszą działalność gospodarczą. Kredyt inwestycyjny można także przeznaczyć na zakup papierów wartościowych czy wykupienie udziałów innej firmy. Korzystając z kredytu inwestycyjnego mamy wiele możliwości na zwiększenie firmowych aktywów. Atutem takiego kredytu jest jego długi okres kredytowania, nawet do 20 lat. Jednak mamy także możliwość uruchomienia kredytu na krótszy okres.

Warunki udzielenia kredytu inwestycyjnego

Aby skorzystać z możliwości kredytu inwestycyjnego musimy spełnić warunki określone przez daną instytucję finansową. Podstawą do starania się o kredyt inwestycyjny jest dobrze napisany biznesplan, w którym pokażemy w jaki sposób wykorzystamy uzyskane pieniądze. Część banków będzie także wymagała od przedsiębiorcy wkładu własnego, jednak są banki, które nie wymagają wnoszenia kapitału. Ponadto, o kredyt inwestycyjny mogą starać się firmy, które już jakiś czas istnieją na rynku. Przy staraniu się o kredyt inwestycyjny będziemy musieli również przedstawić dochody osiągane przez firmę.

Moja pomoc przy kredycie inwestycyjnym

Jako profesjonalny ekspert finansowy, pomogę Państwu w uzyskaniu kredytu inwestycyjnego dla firmy. Ocenię ryzyko planowanych inwestycji oraz przedstawię najlepszą ofertę, zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa. Pomogę przygotować biznesplan, aby korzystnie wypaść przed instytucją finansową. Oprócz tego, wypełnię niezbędne wnioski i dokumenty, aby proces starania się o kredyt inwestycyjny przebiegał jak najszybciej. Moim celem jest ułatwić Państwu wnioskowanie o kredyt inwestycyjny i pomóc otrzymać pozytywną decyzję kredytową. W celu poznania szczegółowych informacji o tego rodzaju finansowaniu, zapraszam do kontaktu.