Kredyt w rachunku bieżącym

Kredyty w rachunku bieżącym dla firm

Kredyt w rachunku bieżącym dl firm, inaczej nazywany linią kredytową udzielany jest przez bank, w którym posiadamy firmowe konto bankowe. W zależności jaką kwotę bank nam przyzna, o taką wartość zostanie powiększony stan naszego konta. Otrzymane fundusze przedsiębiorca może przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą. Ponadto, limit środków z kredytu w rachunku bieżącym możemy wielokrotnie wykorzystywać i jest on odnawialny przez cały czas trwania umowy kredytowej.

Warunki udzielenia kredytu w rachunku bieżącym

Na podstawie zdolności kredytowej, bank ustala wysokość przyznawanego kredytu. Dlatego też, starając się o kredyt w rachunku bieżącym musimy mieć odpowiednią zdolność finansową, posiadać przez minimum 3 miesiące otwarte konto firmowe w banku oraz odpowiednie obroty na rachunku firmowym. Spłata kredytu odbywa się każdorazowo podczas wpływu na konto, a to z kolei skutkuje odnowieniem limitu kredytu. Czas umowy kredytu w rachunku bieżącym wynosi zazwyczaj 12 miesięcy, jednak instytucje finansowe dla rzetelnych klientów oferują dalszą współpracę.

Niezawodna pomoc eksperta finansowego

Chcąc skorzystać z kredytu w rachunku bieżącym, warto udać się do eksperta finansowego. Korzystając z moich usług mogą Państwo skorzystać z najlepszej oferty na rynku. Szczegółowo przeanalizuję sytuację Państwa przedsiębiorstwa, aby dopasować najkorzystniejsze rozwiązanie. Składając wniosek z moją pomocą o kredyt w rachunku bieżącym, mają Państwo gwarancję poprawności złożonych dokumentów oraz nadzór nad całym procesem. Pragnąc skorzystać z atrakcyjnej oferty kredytu w rachunku bieżącym, najlepiej skontaktować się ze mną już na etapie planowania pozyskania dodatkowych środków. Dzięki czemu będziemy mogli przygotować się do całego procesu uzyskania kredytu. W celu poznania szczegółowych informacji, zapraszam do kontaktu.